614
1662628

Armband 18K guld med silluettporträtt, sengustavianskt, 1700/1800-tal

Utropspris
15 000 - 17 000 SEK
1 430 - 1 620 EUR
1 630 - 1 840 USD
Klubbat pris
13 000 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

mittstycke med siluettporträtt av herre, mått ca 20 x 30 mm, fyrradigt, längd ca 18 cm, vikt 16 g. Stämplad PGZ, Pehr Gustaf Zetterberg, Hudiksvall.

Omarbetat till armband