634
1666039

Cartier ett par örhängen "Trinity" 18K guld i tre färger.

Utropspris
14 000 - 15 000 SEK
1 340 - 1 430 EUR
1 520 - 1 630 USD
Klubbat pris
14 000 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

Diameter ca 22 mm, totalvikt 11 g. Signerad Cartier samt numrerade B46650. Etui från Cartier medföljer.