655
1675740

Per Ekström

(Sverige, 1844-1935)
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 870 - 3 340 EUR
3 250 - 3 800 USD
Klubbat pris
Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst, äldre måleri
+46 (0)727 33 24 02
Per Ekström
(Sverige, 1844-1935)

Solnedgång Öland

Signerad P. Ekström. Olja på duk 69 x 107 cm.