703
1675739

Per Ekström

(Sverige, 1844-1935)
Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 340 - 3 820 EUR
3 800 - 4 340 USD
Klubbat pris
Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst, äldre måleri
+46 (0)727 33 24 02
Per Ekström
(Sverige, 1844-1935)

Landskap från Öland

Signerad P Ekström. Olja på duk 69 x 101 cm.