704
1655746

Per Ekström

(Sverige, 1844-1935)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst, äldre måleri
+46 (0)727 33 24 02
Per Ekström
(Sverige, 1844-1935)

Landskap i soldis

Signerad P. Ekström. Olja på duk 66 x 100 cm.