705
1675347

Per Ekström

(Sverige, 1844-1935)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 820 - 4 780 EUR
4 340 - 5 420 USD
Klubbat pris
36 000 SEK
Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst, äldre måleri
+46 (0)727 33 24 02
Per Ekström
(Sverige, 1844-1935)

Kustlandskap i solnedgång

Signerad P Ekström. Olja på duk 90 x 125 cm.