708
1679966

Pelle Swedlund

(Sverige, 1865-1947)
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 720 - 1 910 EUR
1 950 - 2 170 USD
Klubbat pris
50 000 SEK
Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst, äldre måleri
+46 (0)727 33 24 02
Pelle Swedlund
(Sverige, 1865-1947)

Kvinna vid solnedgång

Signerad P.S. Olja på pannå 21 x 28 cm.

Konstnär