710
1679964

Pelle Swedlund

(Sverige, 1865-1947)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Klubbat pris
75 000 SEK
Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst, äldre måleri
+46 (0)727 33 24 02
Pelle Swedlund
(Sverige, 1865-1947)

Skymningslandskap

Signerad Pelle Swedlund och daterad Concarneau -94. Olja på duk 38 x 46,5 cm.

Konstnär