726
1676737

Joakim Ojanen

(Sverige, Född 1985)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 730 - 7 640 EUR
6 510 - 8 680 USD
Klubbat pris
48 000 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Ansvarig specialist samtida konst och fotografi
+46 (0)702 63 70 57
Joakim Ojanen
(Sverige, Född 1985)

"Garfield and Friends"

Signerad Joakim Ojanen och daterad 2015. Glaserad keramik. Höjd 50 cm.

Proveniens

Förvärvad direkt från konstnären 2017.
Björn Springfeldt Collection.