732
1677766

Patrik Andiné

(Sverige, Född 1968)
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 820 - 5 730 EUR
4 340 - 6 510 USD
Klubbat pris
46 000 SEK

Karin Aringer
Karin Aringer
Ansvarig specialist samtida konst och fotografi
+46 (0)702 63 70 57
Patrik Andiné
(Sverige, Född 1968)

"Förklädnad"

Signerad Andiné. Även signerad och daterad 2003 a tergo. Olja på duk 80 x 64 cm.