776
1660148

Bror Lindh

(Sverige, 1877-1941)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 820 - 4 780 EUR
4 340 - 5 420 USD
Klubbat pris
160 000 SEK
Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst, äldre måleri
+46 (0)727 33 24 02
Bror Lindh
(Sverige, 1877-1941)

Höstträd

Signerad Bror Lindh. Olja på duk 94 x 78 cm.