790
1619965

Fransk konstnär 1700-tal

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Fransk konstnär 1700-tal

Syskon med steglitsor

A tergo överfört från originalduken "Peint par J.M. Combelle En 1794". Uppfodrad duk 74 x 65 cm. Samtida förgylld ram.