806
1656902

Owe Zerge

(Sverige, 1894-1983)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
44 000 SEK

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Ansvarig specialist modern konst
+46 (0)702 53 14 89
Owe Zerge
(Sverige, 1894-1983)

Pojke i profil

Signerad Owe Zerge. Olja på papp-pannå 22,5 x 20,2 cm.