830
1668576

Julius Kronberg

(Sverige, 1850-1921)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Klubbat pris
20 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Julius Kronberg
(Sverige, 1850-1921)

Snöra skon

Signerad Julius Kronberg och daterad -73. Akvarell 48 x 38 cm.