867
1664345

Frans Badens, tillskriven

(Flandern/Holland, 1571-1618)
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 780 - 5 730 EUR
5 420 - 6 510 USD
Klubbat pris
30 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Frans Badens, tillskriven
(Flandern/Holland, 1571-1618)

Backanal

Signerad FB och daterad 1610. Pannå 54 x 82 cm.

Proveniens

Svensk privatsamling