880
1614614

Prins Eugen

(Sverige, 1865-1947)
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 780 - 5 730 EUR
5 420 - 6 510 USD
Klubbat pris
105 000 SEK
Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst, äldre måleri
+46 (0)727 33 24 02
Prins Eugen
(Sverige, 1865-1947)

Vy över Ryssviken från Waldemarsudde.

Signerad Eugen. Olja på duk 40,5 x 50 cm.