884
1672597

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
100 000 - 150 000 SEK
9 550 - 14 300 EUR
10 800 - 16 300 USD
Klubbat pris
Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst, äldre måleri
+46 (0)727 33 24 02
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

Isränna

Signerad B Lindholm och daterad 1878. Olja på duk 46 x 73 cm.