887
1677606

Oluf Høst

(Danmark, 1884-1966)
Utropspris
120 000 - 140 000 SEK
11 500 - 13 400 EUR
13 000 - 15 200 USD
Klubbat pris

Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst, äldre måleri
+46 (0)727 33 24 02
Oluf Høst
(Danmark, 1884-1966)

Landskap med hus, Bornholm

Signerad OH. Olja på duk 66 x 82 cm.