896
1678556

Toeko Tatsuno

(Japan, 1950-2014)
Utropspris
150 000 - 200 000 SEK
14 300 - 19 100 EUR
16 300 - 21 700 USD
Klubbat pris

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Toeko Tatsuno
(Japan, 1950-2014)

"Work 87-P-36"

Signerad Toeko Tatsuno och daterad 1987 a tergo. Duk 91 x 117 cm.

Proveniens

Inköpt på galleri i London på 1990-talet.