"Quatre colors aparien el món (Four Colours will beat the World)".
Signerad med blyerts och numrerad 37/50. Akvatintetsning, 1975. Utgiven av Gustavo Gili, Barcelona. Bladstorlek 91,4 x 63,4 cm
Dupin 825.