Utan titel
Signerad Feng Zhengjie och daterad 2003. Olja på duk 50 x 50 cm.
Xin Dong Cheng Gallery, Beijing.
Privatsamling, Frankrike.
Sothebys, Paris, Art Contemporain, 31 maj 2011, kat. nr 223.
Privatsamling, förvärvad på ovanstående auktion.