974B
1683354

Anna Palm de Rosa

(Sverige, 1859-1924)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
13 000 SEK
Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst, äldre måleri
+46 (0)727 33 24 02
Anna Palm de Rosa
(Sverige, 1859-1924)

Stockholms slott

Signerad Anna Palm. Akvarell 22 x 28,5 cm.

Överskottet från försäljningen tillfaller välgörenhet.