975
1683344

Paul Fischer

(Danmark, 1860-1934)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 730 - 7 640 EUR
6 510 - 8 680 USD
Klubbat pris
70 000 SEK
Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst, äldre måleri
+46 (0)727 33 24 02
Paul Fischer
(Danmark, 1860-1934)

Från Vesterbrogade

Signerad Paul Fischer. Olja på duk 32 x 39 cm.

Överskottet från försäljningen tillfaller välgörenhet.