984
1679473

Ivar Nyberg

(Sverige, 1855-1925)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 450 - 1 740 EUR
1 660 - 2 000 USD
Klubbat pris
Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst, äldre måleri
+46 (0)727 33 24 02
Ivar Nyberg
(Sverige, 1855-1925)

Ankungar

Signera I Nyberg och daterad 1909. Olja på duk 44 x 56 cm.