RING med briljantslipade diamanter.

Diamanter, totalt ca 0,91 ct, kvalitet ca H-I/SI. 18K vitguld med svensk importstämpel. Storlek 15,75/49. Totalvikt ca 4,4 g.

Bruksslitage, mindre repor.

Utropspris
6 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

934. Joan Miró, "La Femme au Miroir".
Utropspris
125 000 - 150 000 SEK
Budhistorik
95 000

ditt bud
Aktuellt bud:
95 000 SEK