Schuco, plåtleksaker, 4 st, "Curvo 1000" och "Motodrill 1006", U.S. Zone, Tyskland, 1900-talets mitt.

Motorcyklar i litograferad plåt. En med originalkartong. Längd ca 12-13 cm.

Smärre slitage. Smärre färgbortfall. Ej funktionstestade. Kartong med mindre skador.

Utropspris
4 000 SEK