Leksaker, 5 st, bland annat Arnold och Gama, 1900-tal.

Röd traktor med förare, Gama, längd 21 cm.
Gul Distler-Motor 7000, Arnold, längd 18 cm.
Grön lastbil med rött BP släp, Tri-Ang Minic, total längd 33 cm.
Grå JNF Tele Record med kartong, längd 25 cm.
Byggset "Construction Electric Automobile Set", Modern Toys, omonterad i kartong.

Ställvis slitage. Smärre märken. Saknar delvis delar. Funktion ej testad.

Utropspris
2 500 SEK