Jan Johansson, servis 32 dlr "Street" Orrefors sent 1900-tal
Bestående av;
1 ishink,
1 karaff,
6 martini,
6 grogg/öl,
6 whisky,
6 champagne,
6 konjak.
Bruksslitage.