Filmaffischer 2 st., "Star Wars Episod III-Mörkrets Hämd" Sverige 2005 och "Star Wars - Special Edition" Belgien 1997

En sk. pelaraffisch. Ressigör George Lucas. Ca 33 x 70 cm respektive 35 x 50 cm

Smärre slitage. En med handskriven text i nedre delen

Proveniens

Privat samling

Klubbat pris
400
39
44
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
5 sep 2023 14:59
400 SEK
1 sep 2023 20:47
300 SEK
Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö
+46 (0)739 40 08 09

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13