Madeleine Pyk – en samling F769

Filmaffisch "ET", Sverige 1982

En sk. pelaraffisch. Ressigör Steven Spielberg. Ca 33 x 70 cm

Smärre slitage, vikveck

Proveniens

Privat samling

Klubbat pris
550
52
60
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
5 sep 2023 19:35
550 SEK
5 sep 2023 19:35
500 SEK
5 sep 2023 14:47
400 SEK
1 sep 2023 0:10
300 SEK
Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö
+46 (0)739 40 08 09