Karl-Ingemar Johansson, armlänk, ett par örhängen och collier, silver
Armband KIJ, Göteborg 1973. längd ca 20 cm, bredd ca 17 mm. Örhängen skruv, längd ca 3,5 cm. Göteborg 1978 och 1973. Längd ca 72 cm. Totalvikt 153 gram
Collieret ostämplat Bruksslitage.
Garnityret är enligt uppgift inköpt vid ett och samma tillfälle.