Porslin, 5 delar, Rörstrand.

Porslin, 5 delar, Rörstrand.

Två skepor, kaffeburk och syltkärl av Marianne Westman samt ostkupa ur Gratinaserien av Gunnar Nylund.

Krackelyr. Repor. Märken. Nagg. Skada på ett av skepornas lock. Omaka lock till syltburken.

Utropspris
2 000 SEK