Madeleine Pyk – en samling F769

Berit Johansson

(Sverige, 1945-2021)
Berit Johansson
(Sverige, 1945-2021)

Berit Johansson, fat osignerat

Diameter 34 cm

Obetydligt ytslitage. Repor.

Formgivare

Klubbat pris
750
71
82
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
16 mar 2024 17:01
750 SEK
16 mar 2024 17:01
700 SEK
16 mar 2024 17:01
650 SEK
16 mar 2024 17:01
600 SEK
16 mar 2024 17:00
550 SEK
16 mar 2024 17:00
500 SEK
16 mar 2024 15:08
300 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13