Madeleine Pyk – en samling F769

Jan Johansson

(Sverige, 1942-2018)
Jan Johansson
(Sverige, 1942-2018)

Jan Johansson, vaser 2 st osignerade

Höjd 15-18 cm

Obetydligt ytslitage. Repor.

Formgivare

Klubbat pris
750
71
82
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
16 mar 2024 17:30
750 SEK
16 mar 2024 17:30
700 SEK
16 mar 2024 2:24
550 SEK
16 mar 2024 2:18
500 SEK
16 mar 2024 2:18
500 SEK
16 mar 2024 2:18
450 SEK
16 mar 2024 2:18
400 SEK
10 mar 2024 19:43
350 SEK
9 mar 2024 17:11
300 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13