Berit Johansson

(Sverige, 1945-2021)
Berit Johansson
(Sverige, 1945-2021)

Berit Johansson, skål signerad och daterad 91

Diameter 16 cm, höjd 9 cm

Obetydligt ytslitage.

Formgivare

Klubbat pris
1 120
106
122
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
9
16 mar 2024 17:59
1 120 SEK
16 mar 2024 17:57
1 020 SEK
9
16 mar 2024 17:57
1 000 SEK
9
16 mar 2024 17:56
970 SEK
16 mar 2024 17:56
920 SEK
16 mar 2024 17:55
850 SEK
8
16 mar 2024 17:03
800 SEK
16 mar 2024 17:03
780 SEK
15 mar 2024 21:22
750 SEK
15 mar 2024 12:19
700 SEK
15 mar 2024 12:11
650 SEK
10 mar 2024 22:53
600 SEK
9 mar 2024 20:28
550 SEK
9 mar 2024 15:28
500 SEK
9 mar 2024 13:48
450 SEK
9 mar 2024 13:48
450 SEK
9 mar 2024 13:47
400 SEK
9 mar 2024 13:47
350 SEK
9 mar 2024 9:07
300 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13