RING med fasettslipade ametist och diamanter.

Ametist ca 0,37 ct. Diamanter totalt ca 0,08 ct. 18K guld med svensk importstämpel. Storlek 17/53,5. Totalvikt ca 4,5 g.

Bruksslitage, mindre repor.

Utropspris
2 500 SEK