ÖRHÄNGEN med fasettslipade smaragder.

18K vitguld, ej stämplad. Stift. Längd ca 1,5 cm. Totalvikt ca 2,4 g.

En av plupparna är silver. Slitage, mindre repor. Smuts.

Utropspris
2 000 SEK