FISKBESTICK I EKSCHATULL, nysilver, James Deakin, England, tidigt 1900-tal.

Mossgröna skaft. Ornamenterade blad. Sex knivar, sex gafflar, två serveringsbestick. Schatull 35x25 cm.

Obetydligt slitage.

Utropspris
1 800 SEK