Madeleine Pyk – en samling F769

HALSBAND, fantasilänk.

HALSBAND, fantasilänk.

18K guld med italienska kontrollstämplar och svensk importstämpel. Längd ca 41,5 cm. Totalvikt ca 14,7 g.

Bruksslitage, mindre repor. Några länkar sitter lite sneda.

Utropspris
4 000 SEK