SLIPSNÅL med briljantslipad diamant.

Diamant, ca 0,01 ct. Bengt Hallberg, Köping, 1996, 18K guld. Med säkerhetskedja i gul metall. Längd ca 5,5 cm. Vikt (exl kedjan) ca 7,1 g.

Bruksslitage, mindre repor.

Utropspris
2 500 SEK