Lisa Hilland

(Sverige, Född 1973)
Lisa Hilland
(Sverige, Född 1973)

Lisa Hilland, vaser 4 st "Eda" för Myltha 2000-tal glaserat stengods

Höjd 18 cm

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
1 500 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13