Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

Bulgari armring 18K vitguld B.zero1

bredd ca 5.6 mm, inre diameter ca 70 mm (L), vikt 32 g. Numrerad M1K599. Kvitto, "authenticity card" samt etui med box från Bulgari medföljer.

Bruksslitage.

Utropspris
25 000 SEK