Andres Putting

(Estland)
Andres Putting
(Estland)

ANDRES PUTTING, pigment print "Loreen". Egenhändigt signerad av Loreen samt numrerad 1/2.

Porträtt av Loreen. Framtagen 2016. Bildstorlek 50 x 70 cm. Samtliga intäkter från denna auktion skänks till Svenska Afghanistankommittén.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Nordiska Kompaniets skyltfönster.

Föremålet visas i Nordiska Kompaniets skyltfönster i Stockholm till och med auktionens avslut. Utlämning sker som vanligt från Bukowskis Market, Västberga allé 3 efter avslut.
Måndag 16/5 mellan kl 10-11 finns det möjlighet att undersöka objektet i Lilla Ljusgården på NK Hamngatan 18-20.

Utropspris
300 SEK