Svagt grön/gultonat glas med blästrad dekor, signerad Nicole Ayliffe 0130, höjd 22,5 cm.
Några tunna repor, helhetsintrycket är gott.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10