Richard Patterson

(Storbritannien, Född 1963)
Richard Patterson
(Storbritannien, Född 1963)

Richard Patterson, "Heat"

Signerad Richard Patterson och daterad 1995 a tergo. Upplaga 1/15. Cibachrome, bildyta 60 x 90 cm.

Bladet något vågigt. Obetydligt slitage.

Proveniens

Klubbat pris
5 500
480
502
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
3 feb 20:25
5 500 SEK
1 feb 21:31
5 300 SEK
1 feb 21:31
5 300 SEK
1 feb 20:26
5 100 SEK
1 feb 20:23
5 000 SEK
30 jan 3:21
4 200 SEK
28 jan 22:44
4 000 SEK
27 jan 11:19
1 000 SEK
27 jan 1:54
300 SEK

Mark Sjöberg
Mark Sjöberg
Specialist konst, grafik
+46 (0) 707 88 84 72