Madeleine Pyk – en samling F769

Curt Hillfon

(Sverige, 1943-2018)
Curt Hillfon
(Sverige, 1943-2018)

Curt Hillfon, "Bumling", Polyptyk (4 delar)

En signerad Curt Hillfon a tergo. Duk, vardera 83 x 66 cm. Totalt mått 83 x 264 cm.

Skrapmärken.

Proveniens

Därefter i arv.

Utropspris
2 000 SEK

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801