SAM TAYLOR-WOOD, Digital light jet print. Signerad Sam Taylor-Wood och daterad -08 och numrerad 143/175.
"After Dark (With Lights)", 2008. Bildyta 51,5 x 79,5 cm. Bladstorlek 58 x 82 cm.
Ej examinerad ur ram.