Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

John-E Franzén

(Sverige, Född 1942)
John-E Franzén
(Sverige, Född 1942)

JOHN-E FRANZÉN, färglitografi, signerad och daterad 1990 och numrerad 246/360.

"Hells Angels of California". 41 x 53 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
4 000 SEK