Karolina Henke

(Sverige, Född 1970)
Karolina Henke
(Sverige, Född 1970)

KAROLINA HENKE, Fotografi, signerad Karolina Henke och daterad 2013 och numrerad 3/3 a tergo.

"Ballerina". Fotografi monterat på glas. 90 x 140 cm.

Obetydlig nagg ca 2 mm stor på glasets ytterkant i övre högra hörnet.

Utropspris
30 000 SEK