Hanna Persson cigarrskrin silver Karlskrona 1921

19x13x9 cm, total vikt 1069 gram

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Repor. Inredning av trä med slitage/skador Bucklor.

Proveniens

Maltesholms slott

Klubbat pris
3 050
279
292
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (21 bud)
9
14 apr 21:38
3 050 SEK
14 apr 21:33
2 850 SEK
14 apr 20:18
2 650 SEK
8
14 apr 18:19
2 450 SEK
14 apr 10:36
2 250 SEK
11 apr 12:13
2 050 SEK
11 apr 12:13
2 000 SEK
11 apr 12:13
1 700 SEK
11 apr 12:13
1 600 SEK
8 apr 11:29
1 409 SEK
8 apr 11:29
1 309 SEK
7 apr 20:43
1 200 SEK
6 apr 19:04
1 100 SEK
6 apr 19:04
1 050 SEK
6 apr 19:03
850 SEK
6 apr 19:03
800 SEK
6 apr 8:45
650 SEK
6 apr 8:45
600 SEK
5 apr 18:00
550 SEK
5 apr 18:00
500 SEK
5 apr 13:55
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?